עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה

יוקרה מובנת מאליה, היא לא זקוקה להגדרה, כל מי שנכנס לבית מעוצב ויוקרתי יכול מיד לחוש את הפאר, את האווירה העשירה ותחושת ההידור. הגודל של הדירה או המחיר שלה, השימוש בחומרים יוקרתיים, לאו דווקא ישיגו את האפקט העוצמתי של עיצוב דירה יוקרתית.

עיצוב דירות יוקרה

איך אם כך אנו מבצעים עיצוב פנים דירות יוקרה? במשרד לאדריכלות ועיצוב פנים דניאל וקנין, אנו מתמחים בעיצוב דירות יוקרה, מרשים ובעל נוכחות – כמו גישת מעצבי פנים דירות, התפיסה העיצובית היא זו שעושה את ההבדל, מהחלוקה הכללית של החלל היוצרת הדר ומרחב ועד לשימוש בפריטים קטנים ומרשימים. היכולת לראות את התמונה הגדולה מבלי להתעלם מהפרטים, לחבר את העיצוב לאדריכלות, את הרגש שלכם אל המציאות ולהביא את הכול אל הפועל – רק מי שחי ונושם עיצוב, חושב ומרגיש אתכם ואת החלל יוכל לבצע עיצוב פנים דירות יוקרתה באמת.

עיצוב דירה

התהליך של עיצוב פנים דירות יוקרה

כשדניאל וקנין ניגש אל עיצוב דירות יוקרה הוא רואה קודם כל לנגד עיניו את מי שעתיד לגור בדירה, את הרצונות והחלומות, הסטייל והסגנון של המשפחה, את האווירה שאתם רוצים בדירה שלכם ומשלב אותם עם החזון העיצובי שלו – מודרנה, חללים עכשוויים, עיצוב נקי ודגש מיוחד על אור ותאורה.

עיצוב דירות

עיצוב דירות יוקרה דורש ראייה מדויקת של החלל, יכולת להעביר סטייל וטיב טעם בכל פינה בבית החל מהסלון ועד לחדרי הרחצה, במטבח היוקרתי ובגרם המדרגות כאחד – בכל פינה בדירה המעוצבת על ידי דניאל וקנין חשים בעוצמת העיצוב, בנוכחות שלו וכמובן ביוקרתו והדרו. זכרו עיצוב דירות פנים חייב להעשות בקונספט שתתחברו אליו.

צרו קשר : 03-6767037