אדריכלות ועיצוב פנים – דניאל וקנין

עיצוב דירות יוקרה

יוקרה מובנת מאליה, היא לא זקוקה להגדרה, כל מי שנכנס לבית מעוצב ויוקרתי יכול מיד לחוש את הפאר, את האווירה העשירה ותחושת ההידור. הגודל של הדירה או המחיר שלה, השימוש בחומרים יוקרתיים, לאו דווקא ישיגו את האפקט העוצמתי של עיצוב דירה יוקרתית.


 

עיצוב יוקרתי לחלל הסלון בדירה

עיצוב יוקרתי לחלל הסלון בדירה


איך אם כך אנו מבצעים עיצוב פנים דירות יוקרה? במשרד לאדריכלות ועיצוב פנים דניאל וקנין, אנו מתמחים בעיצוב דירות יוקרה, מרשים ובעל נוכחות – כמו גישת מעצבי פנים דירות, התפיסה העיצובית היא זו שעושה את ההבדל, מהחלוקה הכללית של החלל היוצרת הדר ומרחב ועד לשימוש בפריטים קטנים ומרשימים. היכולת לראות את התמונה הגדולה מבלי להתעלם מהפרטים, לחבר את העיצוב לאדריכלות, את הרגש שלכם אל המציאות ולהביא את הכול אל הפועל – רק מי שחי ונושם עיצוב, חושב ומרגיש אתכם ואת החלל יוכל לבצע עיצוב פנים דירות יוקרתה באמת.


ניצול חלל הדירה למראה יוקרתי

ניצול חלל הדירה למראה יוקרתי


     התהליך של עיצוב פנים דירות יוקרה


כשדניאל וקנין ניגש אל עיצוב דירות יוקרה הוא רואה קודם כל לנגד עיניו את מי שעתיד לגור בדירה, את הרצונות והחלומות, הסטייל והסגנון של המשפחה, את האווירה שאתם רוצים בדירה שלכם ומשלב אותם עם החזון העיצובי שלו – מודרנה, חללים עכשוויים, עיצוב נקי ודגש מיוחד על אור ותאורה. עיצוב דירות יוקרה דורש ראייה מדויקת של החלל, יכולת להעביר סטייל וטיב טעם בכל פינה בבית החל מהסלון ועד לחדרי הרחצה, במטבח היוקרתי ובגרם המדרגות כאחד – בכל פינה בדירה המעוצבת על ידי דניאל וקנין חשים בעוצמת העיצוב, בנוכחות שלו וכמובן ביוקרתו והדרו. זכרו עיצוב דירות פנים חייב להעשות בקונספט שתתחברו אליו.


צרו קשר : 03-6767037

חפשו את דניאל וקנין ב-google חפשו את דניאל וקנין ב-youtube חשפו את דניאל וקנין ב-facebook חפשו את דניאל וקנין ב-twitter חפשו את דניאל וקנין ב-linkedin    דניאל וקנין - אדריכלות ועיצוב פנים | טל. 050-8558387  | טל. 03-6767037  | דוא"ל. daniel@daniel-vaknin.co.il  | אזורי שירות |  אקסטרה קידום אתרים