דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  עיצוב חדרי אמבטיה בדירת יוקרה

  עיצוב חדרי אמבטיה בדירת יוקרה

  חולמים על חדר אמבטיה מפנק ופונקציונאלי? זה הזמן לדעת הכול על תהליכי עיצוב של חדרי רחצה בדירות יוקרה

  חדר האמבטיה הפך בשנים האחרונות לאחד מהחללים המרכזיים ביותר בכל סביבת מגורים מודרנית וזאת לנוכח הצורך האישי של כל אחד ואחת מאיתנו ליהנות מסביבת רחצה מפנקת ופונקציונאלית בכל פעם מחדש. ההשקעה העיצובית בחדרי הרחצה באה לידי ביטוי בעיקר בתהליכי עיצוב דירות יוקרה בהן מושם דגש עיצובי על כל אחד מחללי המגורים השונים. אם גם אתם עוברים לדירת יוקרה חדשה בקרוב או משפצים את דירת המגורים והופכים אותה לדירת יוקרה לכל דבר ועניין, בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מספר נקודות למחשבה בדרך לעיצוב חדרי רחצה בשטח הדירה.

  תכנון תהליכי עיצוב פנים לחדרי אמבטיה

  בדומה לכל חלל מגורים אחר בשטח דירת היוקרה, גם חדר האמבטיה דורש תכנון עיצובי המותאם לצרכי השימוש בו על פי גודלו והאווירה העיצובית אותה תרצו לייצר. במקרים אלו, כל מעצב פנים מומלץ המתמחה בתהליכי עיצוב דירות יוקרה, יערוך מולכם בירור צרכים מקיף ויציג בפניכם מספר חלופות לעיצוב חדר האמבטיה. ברוב המקרים, החלופות השונות, הן בעלות הקשר עיצובי קונספטואלי ליתר החללים בשטח דירת היוקרה, דבר התורם רבות להגדרה העיצובית של דירת יוקרה.

  אמבטיה מעוצבת היא לב העניין

  האמבטיה עצמה נחשבת לאחד מהפריטים המרכזיים ביותר בכל חדר אמבטיה בדירת יוקרה, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבחירת אמבטיה מעוצבת שמצד אחד מתכתבת עם העיצוב הכללי של חדר הרחצה ומצד שני מאפשרת לכם מפעולת רחצה מפנקת בכל פעם מחדש. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע גדול, מרשים ואיכותי של אמבטיות מעוצבות שחלק מהן ניתנות לייצור בהתאמה אישית על פי כל מידה נדרשת.

  אריחי ומשטחי שיש למטרות חיפוי

  כאשר מדברים על חדרי אמבטיה בדירות יוקרה, מדברים בדרך כלל על חללים בעלי חיפוי זהה ואחיד של אריחי ומשטחי שיש המקנים מראה מרשים של חדר רחצה בבתי מלון יוקרתיים ומלונות בוטיק. פתרונות החיפוי העומדים לרשותכם כיום לצרכי עיצוב חדרי אמבטיה כוללים עשרות דגמים של משטחי ואריחי שיש יוקרתיים בגוונים שונים וטקסטורות שונות, כאשר בחירת הדגם הנכון היא חלק מרכזי בתהליך עיצוב פנים של חדרי אמבטיה בדירות יוקרה.

  עיצוב פנים לחדר אמבטיה

  מערכות אבזור יוקרתיות

  לאחר שהגדרתם את הסגנון העיצובי המועדף עליכם לחדר האמבטיה ולאחר שבחרתם את הסגנון העיצוב של דגם האמבטיה ואת הסגנון העיצובי של אריחי ומשטחי השיש, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור במערכות אבזור יוקרתיות המשדרגות את חלל חדר הרחצה. לצד מערכת רחצה למקלחת המשלבת בתוכה ברזים בעיצוב מיוחד ומוצרים נלווים לרחצה, תדרשו לבחור בין כיורים מעוצבים לאמבטיה המתכתבים עם הסגנון העיצובי המועדף עליכם וזאת לצד בחירה של ארונות אמבטיה תלויים או עומדים בסגנון עיצוב תואם. בנקודה זו, נציין שמערכות האבזור הנלוות לחדרי האמבטיה, מומלץ שיהיו בצבעים מנוגדים לצבעים הבולטים של גוף האמבט ומשטחי השיש. צבעים מנוגדים מכניסים עניין עיצובי לתוך החלל ומשדרגים את הנראות של כל אחד מהפריטים המאבזרים את חדר האמבטיה.

  חדרי אמבטיה בדירות יוקרה – הגודל עושה את ההבדל

  ברוב דירות היוקרה מוקדש שטח גדול לטובת תכנון חדרי רחצה, כאשר חלק מחדרי הרחצה צמודים ליחידות המגורים בין אם מדובר ביחידת הורים או יחידת אורחים. לצד זאת, מומלץ להקצות שטח נפרד וגדול יחסית לטובת חדר אמבטיה משותף לכל בני המשפחה ולתכנן אותו בצורה כזאת שיותאם לכל צרכי הרחצה של בני המשפחה ויאפשר לכל אחד ואחת מהם ליהנות מחוויית רחצה מפנקת.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך