דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  5 הרהיטים שישדרגו לכם את הסלון

  5 הרהיטים שישדרגו לכם את הסלון

  משפצים או מחדשים את סביבת המגורים? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מספר דגשים לעיצוב הסלון בבתים פרטיים ודירות יוקרה.

  הסלון הביתי הוא למעשה חלל האירוח המרכזי של כל דירה או בית מגורים, ואין זה משנה אם מדובר בדירת יוקרה, בית פרטי או דירת מגורים סטנדרטית. יחד עם זאת, קיימים הבדלים מהותיים בין עיצוב סלונים כחללי אירוח מרכזיים במסגרת הליכי עיצוב בתי יוקרה ודירות יוקרה לבין עיצוב סלונים בדירות מגורים סטנדרטיות. הבדלים אלו נובעים בין היתר מגודל החלל המוגדר כחלל אירוח מרכזי ומהיקף העבודה המיושמת במסגרת עיצוב פנים לדירות מגורים סטנדרטיות בהשוואה להליכי העבודה במסגרת עיצוב פנים של דירות יוקרה ובתים פרטיים.

  כך או אחרת, תוכלו לשדרג את סלון ביתכם או דירתכם באמצעות 5 פריטי ריהוט שונים המעניקים ערך מוסף לכל תהליך עיצובי של חלל האירוח המרכזי. פריטי ריהוט אלו כוללים: פינת ישיבה סלונית המותאמת לגודל הסלון בביתכם או דירתכם, כורסת טלוויזיה איכותית, מדפים תלויים בהם תוכלו להציב כלי נוי מהודרים, נברשת תאורה מעוצבת ו-מזנון מעוצב המותאם לעיצוב הכללי של חלל האירוח המרכזי. חמשת פריטים אלו מתווספים לפריטים נוספים באמצעותם תוכלו לשדרג את סביבת המגורים, כאשר גם דלתות פנים מהוות כיום סוג של אלמנט עיצובי המוגדר כפריט ריהוט לכל דבר ועניין. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע יוקרתי של דלתות פנים במבצע. היצע זה כולל סוגים שונים של דלתות פנים מעוצבות המיוצרות מחומרי גלם שונים ובדגמי עיצוב שונים, כאשר הבחירה בכל אחת מהן יכולה לשדרג אף היא את העיצוב הכללי של סביבת המגורים.

  עיצוב הסלון באמצעות פריטי ריהוט – למה חשוב לשים לב?

  כאשר אתם מעצבים מחדש את חלל האירוח המרכזי בביתכם או דירתכם, ישנם מספר פרמטרים אליהם חשוב להתייחס בכל הנוגע לבחירת פריטי הריהוט לצד פרקטים אשר יאבזרו את חלל האירוח המרכזי. פרמטרים אלו כוללים את היתר את גודל החלל העומד לרשותכם (ככל שגודל החלל הינו גדול יותר כך תדרשו לאבזר את החלל במספר גדול יותר של פריטי ומערכות ריהוט), תדירות האירוח (במידה ואתם מאחרים באופן קבע חברים ובני משפחה חשוב לאבזר את הסלון במערכות ריהוט המותאמות לצרכי אירוח, כלומר, פינות ישיבה גדולות יותר או מספר גדול יותר של כורסאות בעיצוב אחיד), מערכות האודיו ו-וידאו המותקנות בסלון (בחירת הריהוט לעיצוב הסלון חייבת להיעשות בהתאם לגודל מסכי הטלוויזיה והיקף מערכות האודיו וה-וידאו המותקנות בחלל האירוח המרכזי) ופרמטרים נוספים הקשורים לטעמכם וסגנונכם האישי בכל הנוגע לעולם העיצוב.

  כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של פתרונות אבזור וריהוט המותאמים לצרכי המחייה בסביבת המגורים המודרנית. פתרונות אלו כוללים בין היתר מערכות אירוח וישיבה המשלבות בתוכן מערכות שמע מובחנות המתחברות למסך הטלוויזיה, מערכות תאורה חכמה המספקות עוצמת תאורה משתנות בהתאם לצורך ופתרונות נוספים אותם ניתן לשלב בעיצוב הכללי של הסלון.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך