דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  7 טיפים לעיצוב משרד יוקרתי בהתאמה אישית

  7 טיפים לעיצוב משרד יוקרתי בהתאמה אישית

  המשרדים משמשים לא אחת כמעין כרטיס ביקור והנראות שלהם חשובה לא פחות מהשירות המוצע בהם. משרד מהודר, אסתטי ומושקע משדר מקצועיות ברמה גבוהה, אכפתיות ושירותיות, בעוד שמשרד מוזנח עשוי ליצור את הרושם ההפוך ובמקום למשוך אליו לקוחות, להרחיק אותם ממנו. עיצוב משרד יוקרתי הוא משימה מאתגרת מאד, המצריכה התייחסות לאלמנטים רבים. איך מעצבים נכון את המשרד כדי ליצור את הרושם המתאים?

  מה הם 7 טיפים טובים לעיצוב משרד יוקרתי להלן לפניכם:

  1. להבין את הצרכים – עיצוב משרד יוקרתי מתחיל בהגדרת הצרכים. מי הם העובדים ומהו אופי העבודה במקום? האם מקבלים במשרד לקוחות על בסיס יום יומי או לעיתים קרובות? מהן שעות העבודה? הבנת הצרכים הנקודתיים תעזור בעיצוב וגם בבחירה נכונה של ריהוט משרדי, כולל שולחנות מחשב, כורסאות המתנה ורהיטים נוספים חשובים.
  2. להגדיר את התקציב – בין אם מחפשים שולחן ישיבות מרהיב ומושקע, דלפקי קבלה מסוגננים או כל רהיט ואלמנט אחר למשרד החדש, חשוב מאד בשלבים הראשונים ולפני שיוצאים למשימה, להגדיר גם את התקציב. כמה כסף מוכנים להשקיע לטובת המשימה החשובה.
  3. איכות ברמה גבוהה – יוקרה נמדדת בין היתר גם באיכות. במסגרת עיצוב פנים המשרד כדי ליצור את האפקט היוקרתי המתאים, חשוב מאד לשים דגש על איכות האלמנטים שייקחו בו חלק. אם מעוניינים לשלב כורסאות המתנה למשרד או באופן כללי ריהוט משרדי חדש ומושקע, חשוב שהוא יהיה איכותי. כזה העשוי מחומרי גלם איכותיים מאד המשדרים יוקרה וסטייל.
  4. אווירה נכונה – על המשרד להיות מזמין. הדבר נכון בעיקר אם צפויים לבקר בו לא מעט לקוחות על בסיס יום יומי ולשהות בו למשך דקות ספורות או ארוכות. כדי שיהיה מזמין חשוב, בעת עיצובו, למצוא את האיזון הנכון בין יוקרה וסטייל לבין פונקציונאליות. הנוחות חשובה מאד ולא פחות מהנראות של המשרד. אלה, יחדיו, ייצרו אווירה זוהרת ובו זמנית גם נינוחה ולא מנוכרת.
  5. צבעוניות במידה הנכונה – נכון, הצבע תורם לא מעט לאווירה וגם לסטייל הכללי, אולם עודף צבעוניות, ובייחוד אם רוצים לשדר יוקרה וזוהר, עשוי להשיג את המטרה ההפוכה. ולכן, בחירה של צבעים עדינים בהחלט יכולה להתאים ואם מעוניינים דווקא בדומיננטיים יותר, כדאי לבחור צבע אחד או שניים שייתנו את הטון העיקרי ולא יותר. אפשר גם לבחור בלבן או בשמנת כצבע העיקרי, השולט, ולשלב לצדו נגיעות קטנות של צבע, הבאות לידי ביטוי באלמנטים העיצוביים במשרד, כמו בתמונות, בשטיחים או בווילונות
  6. הרמוניה היא הסוד – איזון נכון וגם הרמוניה בין כל הרהיטים והאלמנטים שבוחרים היא זו שתיצור את המראה שבו מעוניינים. ריהוט משרדי מגוון, אבל כזה שמשתלב נכון במקום הוא בדיוק מה שצריך, וכך גם שולחן ישיבות עם כיסאות תואמים וגם כורסאות המתנה שלידן שולחן קפה קטן מתאים.
  7. פתיחות – כולנו נוטים להיות מקובעים על רעיונות וגם על סטייל כלשהו. יחד עם זאת, אם פתוחים לקבל סגנונות חדשים אפשר לגלות עולם חדש ומפתיע שיכול ליצור מראה נהדר, הקולע לטעם האישי. ולכן, כאשר מתכננים לעצב את המשרד כדאי מאד להיות פתוחים ופחות מקובעים ולנסות לקבל בברכה סגנונות עיצוב שונים, שיכולים לתרום לאווירה ולעיצוב הכולל של המקום.

  לסיכום

  עיצוב משרד יוקרתי הוא משימה לא פשוטה, כאמור, אולם אם מקפידים לשים דגש על כמה פרמטרים אפשר לצלוח אותה וליהנות ממשרד משגע, משרד עם הרבה סטייל היוצר רושם של יוקרה וזוהר.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך