דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  פרוייקטים

  עיצוב פנים מודרני

  עיצוב פנים מודרני הוא עיצוב נקי, פתוח, מדויק ומלוטש שמתסכל קודם כל על מי שעתיד להיות מוקף בו ולגור בתוכו ורק אחר כך על טרנדים ואופנה. הרעיון המרכזי בבסיסו של העיצוב המודרני הוא גמישות, התאמה מושלמת בין החלל לבין הצרכים של בני הבית – שמירה על פונקציונאליות ויוקרה באותה נשימה.

  פרויקט במרכז של אדריכלות ועיצוב פנים

   

  במשרד לאדריכלות ועיצוב פנים דניאל וקנין אנו מתמחים בתחום של עיצוב פנים יוקרתי בסגנון המודרני – הקווים הנקיים, הצורות הגיאומטריות המדויקות, הצבעים והטקסטורות – כולם משולבים לכדי תמונה אחת תוך שמירה על מרחב, חללים פתוחים ומלאי אור, אוויר ואווירה.

  חלום מודרני של עיצוב חדשני

  בעיצוב מודרני ישנה גמישות עיצובית גבוהה, אותה האדריכל המעצב דניאל וקנין יודע לקחת עד לקצה – שימוש בחומרים מודרניים לצד מסורתיים, טקסטורות ייחודיות, קווים יצירתיים והתאמה מושלמת בין הצרכים, החלומות והמשאלות של בני הבית לחלל הקיים.

  הסגנון המודרני מקבל משמעות חדשה בידיו של דניאל וקנין – לא רק פונקציונאליות ועיצוב עכשווי אלא גם עיצוב נוח, מרשים, עיצוב פנים יוקרתי ועשיר באווירה. עיצוב פנים מודרני בשילוב פרי יצירתו של דניאל וקנין אינו יצירה לשם יצירה, הוא מחובר באופן רגשי וחושי לבני הבית, בעין מקצועית ובעלת ניסיון הוא מחבר בין החומר לאדם ויוצר עיצוב פנים מודרני בו אתם תרצו לחיות, לחוות, לבלות זמן וליהנות בו. דניאל וקנין מתמחה עם עיצוב בתים קודם כל עבור אנשים, ביצירתיות, עם חזון אדריכלי ועיצובי ליצירת בית אסתטי, נקי, מזמין ומודרני.

  צרו קשר : 072-2727382