דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  אדריכלים ומעצבי פנים באשדוד

  אדריכלים ומעצבי פנים באשדוד

  עד לפני כמה שנים, ספק אם מישהו (מלבד מומחי נדלן ויודעי דבר), היה חושב שהעיר אשדוד תהפוך למבוקשת כל כך מבחינת אזור מגורים וקידמה על אף כלל היתרונות אשר היו גלומים בה עוד מראשיתה.

  חוף ימה של אשדוד הוא בין החופים מהיפים ביותר בארץ ובעולם מבחינת דרגת ניקיונו וההשקעה בו. האקלים הנוח, השמש הדרומית ורוח הים משכה אליה תושבי חוץ רבים, ובעקבותיהם, הגיעו גם מעצבים, אנשי אופנה, סטייל וכיוצא באלה. אדריכלים באשדוד הם אנשי מקצוע אשר חייבים לעמוד בסטנדרט יוקרה בין הגבוהים בארץ על אף כל מה שנוהגים לחשוב. תושבים המגיעים לעיר, הם בעלי סגנון אחיד בדרך כלל המעדיף את העיצוב הביתי, ויחד עם זאת, מראה מהודר ובעל נוכחות.

  הנוכחות יחד עם הביתיות והפאר רב הרושם הוא אתגר לא קטן. בתים המעוצבים בעיצוב יוקרתי ומפואר יכול בנקל להפוך לקר ומנוכר ולגזול מהביתיות הנדרשת לחללים המיועדים למגורים.

  שירות אדריכלים באשדוד ועיצוב פנים

  ההבנה והיכולת לעמוד על הגבול הדק הזה מייחדת את משרד אדריכלי הפנים של דניאל וקנין ומעניקים ללקוחותינו באשדוד את המראה המושלם המשלב בין עיצוב מלכותי וכמעט מוזיאוני, אבל רק כמעט בכדי להעניק את אותה תחושה של נוכחות ועוצמה, בשילוב ביתיות חמימה אשר חייבת להתקיים בדירת או בית מגורים. ניתן להתרשם עם גלריית עיצוב בית פרטי באשדוד של דניאל וקנין.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך