דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  אודות

  דניאל וקנין

  מעצב פנים

  המשרד לתכנון עיצוב פנים הוקם ע"י דניאל וקנין, מעצב פנים בכל רמ"ח אבריו. דניאל הינו בוגר מכללת "אבני" לעיצוב ואדריכלות פנים.

  באמתחתו פרויקטים רבים הכוללים: עיצוב פנים בתים פרטיים, דירות גן, מגורי יוקרה, פנטהאוזים ועוד.

  שיטת העבודה של משרדנו נעשית תוך היכרות עם האנשים שהולכים לחיות בבית, מתוך אמונה, שלא מדובר רק בעוד פרויקט עיצובי אלא בתהליך משמעותי שישנה ויתרום לשיפור חייהם של האנשים שהולכים לחיות בבית.

  התייחסותו הרצינית והרגישה של דניאל באה לידי ביטוי בהקשבה לפרטים הקטנים וזיהוי הייחודיות הקיימת בכל אחד מלקוחותיו.

  תפיסת העולם החדשנית והמודרנית של מעצבי פנים מאפשרת יצירת עיצובים נקיים ומרשימים, הנותנים תחושה יוקרתית, איכותית והרמונית מבלי לוותר על הטאצ' האישי והאנושי שניתן לראות בכל פרויקט ופרויקט.

  החזון העיצובי של דניאל – מעצב פנים כולל בתוכו ניצול המקסימלי של איכויות המרחב, הקפדה בלתי מתפשרת על פונקציונליות ופרקטיות.

  מבלי להוריד מתחושת היוקרתיות, תוך שילוב נכון בין החומרים והמרכיבים העיצוביים.

  לכל אורך הדרך דניאל פועל כשלוחה חיה של רצונותיו וחלומותיו של הלקוח.

  דניאל מאפשר ללקוחותיו לחוש באופן המציאותי ביותר כיצד יראה ביתם העתידי, על ידי שימוש בתוכנות ההדמיה החדישות והמדויקות ביותר, החל מסקיצה של תכנון הפרויקט ועד הפרטים הקטנים ביותר שימלאו את ביתכם.

  כשאנחנו מחפשים מעצב פנים מומלץ, אנחנו מחפשים את מי שיוכל להתחבר כבדרך פלא למראה שאנו רואים כשאנחנו עוצמים,

  את עינינו וחולמים על ביתנו החד. דניאל ומשרדו עושה בדיוק את זה במקצועיות, יצירתיות ודייקנות ללא פשרות, תוך מתן שירות אדיב ומקצועי לכל אורך הדרך.

  מוזמנים ליצור איתי קשר לייעוץ ראשוני

  דניאל וקנין מעצב פנים

  לקוחות מספרים

  עיצוב פנים למשפחת שפיצמן
  quotes

  מהשיחה הראשונה עם דניאל הבנתי שאני הולכת לקבל מוצר מושלם ביותר! ואכן כך היה דניאל ליווה את התהליך לאורך כל הדרך והתוצאה הייתה מושלמת!

  שרה שפיצמן

  מעצב פנים
  quotes

  עיצוב דירה מודרני ויוקרתי - זה פשוט היה מעל המצופה. השירות, הליווי המקצועי והיחס האישי העניקו לי מוצר מושלם יופי עוצר נשימה של בית שפשוט הפך לחלום שהתגשם. תודה דניאל.

  מוטי אהרונוביץ'