דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  איך שירותי מעצב פנים מעלים את ערך הנכס

  איך שירותי מעצב פנים מעלים את ערך הנכס

  עיצוב פנים של הבית משקף בדרך כלל את טעמם האישי של הגרים בו ונועד לשפר את איכות חייהם. אך לעיצוב הבית יכול להיות תפקיד נוסף, חשוב לא פחות, והוא להעלות את ערך הנכס. כיצד אם כן שירותי עיצוב פנים מעלים את ערך הנכס?

  מכירת נכס
  תהליך מכירת הדירה או הבית הוא די מלחיץ, מכיוון שרובנו לא מבצעים עסקאות כאלו מידי יום והמחשבה על המחיר שנקבל, תהליך המיקוח, הבירוקרטיה הנלווית לכל תהליך והזמן שהדירה שלנו תעמוד למכירה רק מגבירה אצלנו את כאב הראש. לפני שאתם ממהרים להילחץ, ולחשב מסלול מחדש לגבי החלטתכם למכור את הנכס, יש לנו טיפ קטן עבורכם שיכול להקל עליכם את תהליך המכירה- מעצב פנים.

  השבחת הנכס באמצעות עיצוב פנים

  דמיינו את עצמכם נכנסים לדירה מוארת, בעלת חלל פתוח, צבעים נעימים ורהיטים מודרניים שמשתלבים בדיוק עם הסלון וההרמוניה של הבית. עכשיו דמיינו את אותה דירה, בעלת ארבעה קירות לבנים, ספה אפורה ומנורה צמודת תקרה. קרוב לוודאי שהתיאור של הדירה הראשונה עשה לכם יותר חשק להיכנס אליה. על קצה המזלג, זה הערך המוסף של עיצוב פנים בתהליך העלאת ערך הנכס, כי בסופו של דבר, מראה עיניים הוא הרושם הראשוני היוצר חיבור בין רוכשים פוטנציאליים לדירה שלכם.
  מעצב פנים מקצועי ידע לקחת את הדירה או הבית, סטנדרטיים ככל שיהיו, ולתת לה את הערך המוסף שאתם מחפשים, בהתאם לתקציב שלכם, בכדי ליצור מראה כללי מושך ונעים יותר לעין.

  באילו חלקים בבית כדאי להשתמש במעצב פנים?

  לפני שאתם יוצאים לפרויקט עיצוב הבית בכדי להעלות את ערכו, חשוב לשים לב לכמה דברים. קודם כל הגדירו לעצמכם תקציב מתאים, שיחזיר לכם את ההשקעה בעת מכירת הנכס. כמו כן קיים הבדל בין עיצוב בתים פרטיים, שיחייב אתכם להתייחס גם לגינה ולחלל החיצוני לבין עיצוב פנים של דירה, בה נשים יותר דגש על המטבח והסלון.
  לאחר שהבנו ששינויים קוסמטיים מייצרים חזות מושכת יותר ומעלים את ערך הנכס, כדאי להתמקד בחללים עיקריים, שהרי אנחנו לא מתכוונים להפוך את כל הבית רגע לפני שמוכרים אותו. ברוב הדירות, החלל הראשון שנחשף בפנינו עם פתיחת דלת הכניסה הוא הסלון, פינת האוכל והמטבח בצמוד אליו ולכן כדי ליצור את המראה הראשוני מושך העין, נרצה להתמקד בחללים אלו.
  עיצוב מטבח מודרני לא מחייב שבירה והריסה טוטאלית של הקיים. צביעה מחודשת ואף החלפת חזיתות הארונות יכולים ליצור אף הם מראה מודרני וחדש. כמו כן, צביעה מחודשת של הקירות, וסידור נכון של הריהוט והאביזרים בחלל יכולים ליצור תחושה של שטח סלון הרבה יותר גדול מכפי שהוא בפועל.
  בסופו של דבר, ככל שתהליך העיצוב יבוצע בצורה מקצועית, מחושבת ומסודרת בהתאם לאופי העסקה והמטרות שהגדרתם מראש, כך תוכלו למקסם את התוצאות ולייצר רווחיות כלכליות לתהליך העיצוב.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך