דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  חשיבות איטום הבית לפני תחילת עבודות העיצוב

  חשיבות איטום הבית לפני תחילת עבודות העיצוב

  הגיע הזמן לעצב מחדש את הבית והגג שלכם דולף? הנזילה מהתקרה מאיימת להשפיע על מצבכם הבריאותי? זה הזמן לבחור חברת איטום לפני שהתחלתם את תהליך העיצוב. רבים מתפתים לבחור חברת איטום שמציעה מחירים זולים אך לא כל חברה שמציעה מחירים זולים היא חברת האיטום הטובה ביותר. נזילות, בעיות עובש או רטיבות בקיר לא חייבים להיות חלק משמעותי. לפיכך, יש צורך לשקול כל הצעה בין זולה ובין יקרה. בחירת חברת איטום מקצועית ובמיוחד חברה שמומלצת על ידי מעצב הפנים תאפשר לכם ליהנות מהחורף ללא תקלות.

  העסקת עובדים מקצועיים

  בשל התפתחות ענף האיטום, ניתן לראות כיום חברות איטום רבות המציעות את שירותיהם לקהל הלקוחות. ישנן חברות איטום שמשקיעות בפרסומים אך לא באמת מעסיקות את אנשי המקצוע הטובים ביותר ושינם חברות רבות שאינן משקיעות בפרסום אלא עובדות עם חברות עיצוב פנים וחוץ. לפיכך, בעת בחירת חברת איטום חשוב מאד להביא בחשבון את הנושא של העסקת עובדים מקצועיים.

  מה כוללת עבודתם של קבלני איטום

  כאשר קבלני איטום מבצעים עבודות איטום, הם מבצעים פעולה מקצועית שכוללת מניעה חדירה של מים לתוך מבנים או דירות. קבלני איטום מבצעים את העבודה תוך שימוש בחומרי איטום ייעודיים לעבודה שחוסמים את הכניסה של נוזלים המאיימים להיכנס לבית ולגרום נזקים רבים. כמו כן, בשנים האחרונות הביקוש לעבודות איטום הפך חיוני שחדירת נוזלים למבנה יכולה לגרום נזקים רבים לא רק למבנה אלא גם  למצבם הבריאותי של הדיירים.

  שירות אדיב ומסור

  בעקבות התפתחות הענף חברות המבצעות איטום גגות עושות מאמצים רבים כדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר תוך שימוש באמצעות חומרי איטום איכותיים. חברה בעלת ניסיון בתחום איטום תעניק ללקוחותיה שירות אדיב ומסור ותעסיק צוות עובדים מקצועי שידע לסייע בכל שאלה או בעיה. לפני הזמנת חברת איטום חשוב מאד לבצע סקר מקיף כדי לבחור קבלן איטום גגות הטוב ביותר. בעת בחירת חברת איטום חשוב מאד לגלות מעורבות בתהליך החיפוש, לשאול את נציגי החברה שאלות אודות פעילות החברה, הצלחות העבר ושימוש בחומרי איטום.

  מדוע חשוב לבצע איטום קירות כאשר מעצבים את הבית מחדש

  למרות חשיבות איטום קירות חיצוניים, ישנם סוגי קירות נוספים שזקוקים לאיטום. לא אחת קירות פנים יכולים לסבול מהופעה של תופעות לא נעימות של כתמים מכוערים שהורסים את האווירה בבית וגורמים לאווירה לא נעימה.

  כמו כן, גם קירות המרתף עשויים לסבול מתופעות לא נעימות ולכן חשוב מאד להקפיד על איטום קירות כדי למנוע בעיות שונות שעלולות להתפתח כתוצאה מהזנחה של הקירות בבית. באמצעות ביצוע איטום קירות באמצעות שימוש בחומרים טובים אפשר לא רק למנוע בעיות רטיבות אלא גם לעלות את ערך הנכס.

  ראה גם: עיצוב דירות יוקרה | עיצוב סלון מודרני

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך