דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  יתרונות פתיחת חלל הבית לעיצוב פנים

  יתרונות פתיחת חלל הבית לעיצוב פנים

  כל מי שיתעניין בטרנדים בעולם עיצוב הבית, עתיד לגלות כי "אופן ספייס" מהווה את אחד מהטרנדים החמים והחזקים של השנים האחרונות. חלל פתוח מאפשר להכניס לבית תחושת מרחב ולשפר את הזרימה ולכן, הוא חלק בלתי נפרד מטרנד של עיצוב בתים באופן נקי. חלל פתוח יכול לתרום תרומה גדולה גם לנושא הפונקציונאליות כאשר, לרוב הוא משמש את אלו שמבקשים להפוך את הסלון, פינת האוכל והמטבח לחלל אחד גדול, מרווח ומעוצב.

  איך ליצור חלל פתוח?

  הדרך ליצירת חלל פתוח מצריכה עבודה לא פשוטה, אשר כוללת שבירת קירות – למעשה, הקירות תוחמים ומפרידים בין אזורים ולכן, יש להסירם. את הליך הסרת הקירות בפועל, ניתן לבצע באמצעות ניסור בטון. אבל רגע לפני שמגיעים לביצוע העבודה בפועל, חשוב לדאוג שהיא תהיה מבוססת על תכנון מקיף. ההמלצה היא להכניס לתמונה אדריכל או מעצב פנים מקצועי, אשר יסייע לכם לתכנן את החלל הפתוח בצורה מושלמת, תוך לקיחה בחשבון של מלוא הדרישות והצרכים שלכם ממנו. כמובן, שמי שמבקש להשיג הפרדה בתוך אותו חלל פתוח, יוכל לעשות זאת באמצעות אלמנטים שונים לדוגמא: לתחום אזור באמצעות שטיח, לבחור בצבעים שונים לקירות וכיוצא בזה..

  עיצוב בתים

  היתרונות של חלל פתוח

  אז כאמור, חלל פתוח טומן שורה ארוכה של יתרונות ובין היתר: הוא יוצר תחושה של חלל גדול ומרווח יותר ממה שהוא בפועל. הוא מכניס תחושה של זרימה לעיצוב. הוא מהווה כטרנד חם בעולם עיצוב הפנים – ויש לא מעט אנשים שנתון זה חשוב להם. הוא מאפשר משחק עיצובי ויצירת חלל מיוחד ומרשים.

  הימנעות מטעויות

  אז כאמור, חלל פתוח הוא אחד מסמלי הזיהוי של עיצוב פנים מודרני. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות של חלל פתוח, יש להימנע ממספר טעויות עיצוביות ובין היתר: אי הקפדה על אחידות עיצובית, ויתור על חלוקה לאזורים, שימוש בכמות גדולה מדי של חומרים וצבעים, תכנון לא נכון של התאורה. כל אחת מהפעולות הללו יכולה לפגוע בנראות החלל ולכן, יש לקחת אותה בחשבון, לתכנן אותה בקפידה. כאמור, הכנסה לתמונה של איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים, יכולה למנוע את אותן הטעויות.

  המפתח טמון בבחירת אנשי המקצוע הנכונים

  אם גם אתם החלטתם לעשות מעשה ולפתוח את חלל הבית, חשוב שתקפידו לבחור בתבונה את אנשי המקצוע אותם אתם מכניסים לתמונה. הבחירה נוגעת הן למעצב הפנים, אשר יתכנן בעבורכם את נראות החלל, את הסגנון העיצובי, את המיקומים, התאורה ואת שילובי האלמנטים השונים. מעבר לכך, יש גם להקפיד ולבחור בצורה מושכלת ונבונה את אנשי המקצוע אשר יבצע את שבירת הקירות. יש לוודא שמדובר באנשי מקצוע מנוסים, אשר אוחזים בציוד מתקדם ואיכותי עבור המטרה וערוכים לבצע את העבודה בצורה קפדנית וכמובן, בטיחותית.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך