דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  מעצב פנים לעסקים

  מעצב פנים לעסקים

  נכנסים למשרד חדש בשעה טובה? משפצים את החנות או בית העסק? פותחים סניף מכירות חדש? זה הזמן לדעת הכול על שירותי עיצוב פנים לעסקים.

  עיצוב פנים הוא שירות מקצועי המיועד ומותאם למטרות עיצוב פנים המלווה בשינויים כאלו ואחרים בתחום התכנון  העיצובי והאדריכלי של חללי הפנים, והוא מיושם למטרות שונות כגון: עיצוב פנים גני ילדים, בתים מעוצבים מפנים, עיצוב דירות מגורים ועיצוב פנים לעסקים.

  מהו עיצוב פנים לעסקים ומהיכן מתחילים?

  עיצוב פנים לעסקים הוא למעשה שירות עיצוב פנים ואדריכלות המיועד ומותאם לסקטור המוסדי – עסקי, והוא מיועד בין היתר למטרות עיצוב פנים משרד עורכי דין/רואי חשבון וכדומה, לצד מטרות עיצוב פנים של חללים מסחריים כגון: מסעדות, בתי קפה, חנויות ומבני ציבור מכל סוג בהם מתקיימת קבלת קהל.

  הליכי עיצוב פנים לכל סוגי העסקים, חייבים להיות מותאמים לאופי וסוג בית העסק והשירותים הניתנים בו, ולכן, כל הליך עיצוב פנים לעסקים מתחיל במספר שאלות בסיסיות כגון: מהו סוג העסק בו תרצו לקיים הליכי עיצוב פנים? מיהו קהל היעד אליו הוא פונה? מהו גודל החלל אותו תרצו לעצב? מהו המיתוג של העסק? מהם מערכות הציוד והריהוט האמורות לאכלס את חלל הפנים ושאלות טכניות נוספות  לצד שאלה כלכלית מרכזית: מה גובה התקציב?

  מספר עקרונות בסיסיים לעיצוב פנים לעסקים

  במקביל למענה מדויק לכל אחת מהשאלות המופיעות לעיל, תכנון עיצוב פנים ואדריכלות לעסקים, חייב להיעשות בהתאם למספר עקרונות בסיסיים וביניהם: הקפדה על חלוקה חכמה ונכונה של חלל הפנים העומד לרשותכם (בהתאם למטרות השימוש בחלל ובאזורי החלוקה השונים), וזאת לצד בחירת סגנונות עיצוב פנים המותאמים למאפיינים הכללים של בית העסק (בהתאם למענה לכל אותן שאלות המופיעות לעיל).

  שימו לב – בהתאם לצמד העקרונות הבסיסיים, המבוססים על התשובות לשאלות המרכזיות הנלוות לתכנון התהליך, תוכלו לבצע בחירה מדויקת של כל האלמנטים הנלווים לתהליך עיצוב הפנים, לרבות, בחירת הצבעים הנכונים, בחירת התמונות, הפוסטרים והאביזרים השונים אשר יאכלסו את שטח המשרד, בחירת סגנון עיצוב מתקני התצוגה במידת הצורך וכדומה.

  עיצוב פנים לעסקים – מה חשוב לדעת על העלויות הכספיות הנלוות?

  העלויות הכספיות הנלוות לתהליך עיצוב פנים לעסקים הן פועל יוצא של גודל השטח העומד לרשותכם והיקף עבודות התשתיות ועבודת הדקורציה הנדרשות לכם במסגרת התהליך. ברוב המקרים, מומלץ להגדיר את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, ולאפשר למעצבי הפנים השונים אליהם אתם שונים להציע לכם מספר חלופות עיצוביות בהתאם לגובה התקציב. קיימת חשיבות רבה לקבלת הצעת מחיר מפורטת מצד מעצב/ת הפנים, הכוללת בתוכה גם את העלויות הכספיות הנדרשות לצורך שכירת שירותיו של המעצב/ת וגם את עלויות העבודה הכוללת, וזאת על מנת לקיים השוואת מחירים בין מספר מעצבי פנים בטרם הבחירה באחד מהם.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך