דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  פרוייקטים

  עיצוב דירות יוקרה

  יוקרה מובנת מאליה, היא לא זקוקה להגדרה, כל מי שנכנס לבית מעוצב ויוקרתי יכול מיד לחוש את הפאר, את האווירה העשירה ותחושת ההידור. הגודל של הדירה או המחיר שלה, השימוש בחומרים יוקרתיים, לאו דווקא ישיגו את האפקט העוצמתי של עיצוב דירה יוקרתית.

  איך אם כך אנו מבצעים עיצוב פנים דירות יוקרה? במשרד לאדריכלות ועיצוב פנים דניאל וקנין, אנו מתמחים עם עיצוב דירות יוקרה, מרשים ובעל נוכחות – כמו גישת מעצבי פנים דירות, התפיסה העיצובית היא זו שעושה את ההבדל, מהחלוקה הכללית של החלל היוצרת הדר ומרחב ועד לשימוש בפריטים קטנים ומרשימים. היכולת לראות את התמונה הגדולה מבלי להתעלם מהפרטים, לשלב בין עיצוב דירה לאדריכלות, את הרגש שלכם אל המציאות ולהביא את הכול אל הפועל – רק מי שחי ונושם עיצוב, חושב ומרגיש אתכם ואת החלל יוכל לבצע עיצוב פנים דירות יוקרתה באמת.

  עיצוב פנים יוקרתי

  התהליך של עיצוב פנים דירות יוקרה

  כשדניאל וקנין ניגש אל עיצוב דירות יוקרה הוא רואה קודם כל לנגד עיניו את מי שעתיד לגור בדירה, את הרצונות והחלומות, הסטייל והסגנון של המשפחה, את האווירה שאתם רוצים בדירה שלכם ומשלב אותם עם החזון שלו ליצירת עיצוב דירה מודרני, חללים עכשוויים, עיצוב נקי ודגש מיוחד על אור ותאורה.

  עיצוב דירות יוקרה דורש ראייה מדויקת של החלל, יכולת להעביר סטייל וטיב טעם בכל פינה בבית החל מהסלון ועד לחדרי הרחצה, במטבח היוקרתי ובגרם המדרגות כאחד – בכל פינה בדירה המעוצבת על ידי דניאל וקנין חשים בעוצמת העיצוב, בנוכחות שלו וכמובן ביוקרתו והדרו. זכרו עיצוב דירות פנים חייב להיעשות בקונספט שתתחברו אליו.

  יצירת קשר עם מעצב הפנים והאדריכל דניאל וקנין לחץ כאן