דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  פרוייקטים

  עיצוב וילות

  וילות מטבען משדרות יוקרה, מרחב ועושר עיצובי – עיצוב וילה ותכנונה הוא כמו יצירת ממלכה עשירה בטקסטורה, בעלת מרחבים פתוחים, קווים יצירתיים, צבעים וצורות. עיצוב וילות הוא עיצוב מורכב – לא רק חללים גדולים וחדרים אלא יחידות שלמות, גרמי מדרגות, חדרי שירות, מטבחים ועוד.

  עיצוב וילה חייב להיעשות תוך שמירה על איזון בין חללי הבית, על הרמוניה בין כל פינה ופינה, נוחות והדר. במשרד עיצוב פנים של דניאל אנו מתמחים בעיצוב וילות יוקרתיות, בהתאמה מושלמת בין הצרכים של בני הבית, פונקציונאליות ושימושיות גבוהה לבין עיצוב מודרני, חדשני, נקי ומרשים.

  צפו בפרויקטים
  עיצוב וילה

   

  עיצוב וילות באווירה ייחודית

  עיצוב וילות דורש יותר ממעצב פנים פשוט – נדרש מעצב שיודע לראות את התמונה הגדולה, לדעת איך לשלב בין כל חלק בחלל למשנהו, להתאים את התכנון והעיצוב למודרנה תוך שמירה על אווירת בית מפנק, נעים ויוקרתי.

  בעת עיצוב וילה המעצב לוקח את הצרכים והרצונות שלכם, את האישיות המיוחדת לכל משפחה ואת החזון העיצובי המודרני שלו והופך אותם למקשה אחת – לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים עכשווי, מודרני, נקי מדויק ומלוטש תוך שימת דגש מיוחד על מרחב פתוח, על אור ואווירה מזמינה ויוקרתית. עיצוב וילה על ידי דניאל , מעצב פנים מקצועי ישאיר אתכם עם וילה נוחה, מזמינה, שימושית, עם זרימה של צבע וצורה היוצרות הרמוניה מושלמת.

  ראה גם: עיצוב דירות יוקרה