דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  פרוייקטים

  עיצוב וילות

  וילות מטבען משדרות יוקרה, מרחב ועושר עיצובי – תכנון ועיצוב וילה הוא כמו יצירת ממלכה עשירה בטקסטורה, בעלת מרחבים פתוחים, קווים יצירתיים, צבעים וצורות. עיצוב וילות הוא עיצוב מורכב – לא רק חללים גדולים וחדרים אלא יחידות שלמות, גרמי מדרגות, חדרי שירות, מטבחים ועוד.

  עיצוב וילות חייב להיעשות תוך שמירה על איזון בין חללי הבית, על הרמוניה בין כל פינה ופינה, נוחות והדר. במשרד לאדריכלות ועיצוב פנים דניאל וקנין אנו מתמחים בעיצוב וילות יוקרתיות, בהתאמה מושלמת בין הצרכים של בני הבית, פונקציונאליות ושימושיות גבוהה לבין עיצוב מודרני, חדשני, נקי ומרשים.

  עיצוב סלון יוקרתי דופלקס בירושלים

   

  עיצוב וילות באווירה ייחודית

  עיצוב וילות דורש יותר ממעצב פנים פשוט – נדרש אדריכל שיודע לראות את התמונה הגדולה, לדעת איך לשלב בין כל חלק בחלל למשנהו, להתאים את התכנון והעיצוב למודרנה תוך שמירה על אווירת בית מפנק, נעים ויוקרתי.

  בעיצוב וילה האדריכל המעצב דניאל וקנין לוקח את הצרכים והרצונות שלכם, את האישיות המיוחדת לכל משפחה ואת החזון העיצובי המודרני שלו והופך אותם למקשה אחת – לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים עכשווי, מודרני, נקי מדויק ומלוטש תוך שימת דגש מיוחד על מרחב פתוח, על אור ואווירה מזמינה ויוקרתית. עיצוב וילה על ידי דניאל וקנין ישאיר אתכם עם וילה נוחה, מזמינה, שימושית, עם זרימה של צבע וצורה היוצרות הרמוניה מושלמת.

  ראה גם: עיצוב דירות יוקרה