דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  פרוייקטים

  עיצוב פנים

  עיצוב פנים דניאל וקנין

  עיצוב פנים בחלל הפנימי בדירה, במשרד או בבית פרטי, חייב להתבצע תמיד בצורה נכונה ויסודית, חברת דניאל וקנין עיצוב פנים ואדריכלות מאמינים בגישה ותהליך של עיצוב פסיכולוגי ורציני אשר במסגרתו נברר עד מהם השאיפות, הצרכים והפנטזיות שלכם לגבי עיצוב פנים ותכנון הבית. לאחר השלב של בירור הצרכים הראשוני, נשלב את התובנות שלנו לגבי האופן שבו החלל צריך להתאים ולהראות בקווים המתאימים למגמות האופנתיות והטכנולוגיות בעולם. נשים לדגש לקיים יחד דיאלוג פתוח במסגרתו נבין מה יהיה עיצוב  הבית שיתאים בצורה מושלמת לאישיות והרצונות שלכם כולל עיצוב הסלון ועיצוב הגינה. בתום שלב התכנון, ניקח את התכניות עד לרמת המסמר, הבלוק והשפכטל. הניסיון הרב שצברנו בניהול פרויקטים שונים בהתאמה אישית יעמוד לרשותכם, עד אשר תרגישו בבית.

  צפו בפרויקטים
  עיצוב פנים

  בחירת מעצב פנים

  בחירה נכונה של מעצב פנים לצורך עיצוב הבית והחלל, היא ללא ספק בחירה מצוינת, שיעניקו לכם לווי צמוד לאורך כל תהליך השיפוץ או בניית הבית החדש. בניגוד לדעה הרווחת בחירה של מעצבי פנים לכאורה נחשבת כהוצאה כספית מיותרת, שהרי תהליך שיפוץ הבית או הבנייה שלו מחדש ללא ספק הם הוצאה גדולה ונראה כי כשמתקדמים יותר לאמצע התהליך, המחיר הולך ועולה. אך מאוד חשוב לדעת כי הבחירה במעצב פנים איכותי, תחסוך לכם הרבה כסף, אם זה כשמדובר על תכנון מדויק וידיעה מראש מלאה על מה אתם משלמים החל מבחירה של בעלי מקצוע מסורים כך שלא תזדקקו לשנות או להחליפם באמצע הפרויקט, בחירת חומרי גלם איכותיים שישמרו לכם לטווח ארוך, בחירת רהיטים במחירים אטרקטיביים על ידי חנויות שמבצעים איתם שיתופי פעולה ובכלל יסייעו להיצמד לתקציב שקבעתם מראש מבלי לחרוג ממנו כלל וכלל.

  חיסכון הכספי בעת העסקת מעצב פנים

  כפי שכבר ידוע, תהליך שיפוץ הבית הוא אינו קל ודורש עבודה מרובה וזאת לצד זמן ממושך שבו עליכם יהיה לעזוב את הבית וללכת לשכור דירה או להתגורר אצל קרובי משפחה ולאחסן את תכולת הדירה. לכן, במקרים אלו יש חשיבות רבה לכל הקשור לזמן וכמובן – זמן שווה כסף! לכן, עיצוב פנים יעזור לכם להימנע מטעויות נפוצות של שיפוץ שיכולות לקרות בשגרת העבודה וכמובן גם כשמדובר בטעויות יקרות ששוות כסף רב ושלא לדבר על על הזמן היקר שיתבזבזו. לכן, מעצב פנים יוכל לחסוך לכם בעלויות של חומרי הגלם, החל מבחירה נכונה של חומרי גלם איכותיים כאלה שתיהנו איתם לאורך שנים רבות, תפקידו של המעצב בין היתר היא לוודא כי כלל הספקים ונותני השירותים כגון: אדריכלים, מובילי הריהוט והקבלנים השונים מבצעים את עבודתם בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו, בתקציב וכמובן במקצועיות רבה לתוצאה מושלמת וניצול מירבי של החללים השונים בבית.

  מעצב פנים למשרדים

  אנשים רבים נעזרים במעצב פנים עבור עיצוב ובניית המשרד, המשרד עבור אנשים רבים הוא משמש כבית שני עבור רבים הנמצאים שם כ-9 שעות ביום ואף יותר, כך שמעצב פנים יעניק למשרד את האווירה הביתית הנכונה לצד עיצוב פנים מרשים המתאים למשרדים מודרניים ובהתאם למותג החברה בה מתבצע העיצוב.

  דניאל וקנין מגיע עם ניסיון רב שנים בעיצוב ותכנון, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב משרדים, עיצוב סלון ועוד. ניתן להתרשם מפרויקטים שונים ונבחרים שבוצעו על ידינו. דניאל וקנין יעניק לכם עיצוב משרדי ברמת דיוק גבוהה ביותר, בשילוב של שכל ורגש, בהתאם לאופי החברה ולסוג הלקוחות במשרד. תקבלו ליווי צמוד של מעצב משרדים עד לסיום הפרויקט. כמובן התכנון לעיצוב המשרד יהיה פונקציונלי ופרקטי לדרישות הן מבחינת הארגונומיה והן מבחינת האקוסטיקה במשרד, הפרקטיקה, תאורה וכל פרמטר נוסף. עיצוב פנים למשרד יכול להיות ממגוון חומרי עיצוב שונים שאנו נפרט כשנגיע לראות את המשרד וכמובן שיהיה לטעמכם.

  לסיכום:

  בונים בית חדש או משפצים דירה זה הזמן לדבר עם דניאל וקנין, עיצוב פנים ואדריכלות. דניאל מגיע עם ניסיון עשיר של שנים רבות בתחום ויודע להוזיל לכם את עלות הבנייה באופן משמעותי, בנוסף, תקבלו עיצוב פנים מרשים ואיכותי שלא ראיתם כמותו במשרדי עיצוב פנים מתחרים. קביעת פני המרחב הפנימי של מקום המגורים ישפיע על נטייתם של הדיירים המתגוררים בו. לדוגמא שאלות חשובות כמו: החלטה כמו כמות האור בבית: כמה חלונות יש לפתוח? באילו אמצעי הצללה יש להשתמש? או האם למקם מראות שיגבירו את כמות האור בחלל? בסופו של דבר כל הגורמים הללו יוכלו להשפיע על איכות החיים שלכם, מכיוון שהאור משפיע עם הקשר הישיר של רמת האושר שלכם וקשור לעיצוב הפנים בביתכם.