דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  אדריכלים ומעצבי פנים בדרום

  אדריכלים ומעצבי פנים בדרום

  דרום הארץ נחשב כאחד האזורים המאתגרים ביותר מבחינה אדריכלית כתוצאה מהאקלים המדברי המאתגר שלו. גם כאשר אדריכלים בדרום נדרשים לעצב את פנים הבית, אחד הנושאים החשובים ביותר העולים על הפרק הם בכל הקשור לתחומי הבידוד.

  להזמנת -מעצב פנים מומלץ – לחץ כאן

  אדריכלים בדרום

  אחד האתגרים בסטודיו האדריכלי של דניאל וקנין הכולל צוות מעצבי פנים בדרום, מעניק למגוון סוגי החללים פתרונות מעוצבים ואיכותיים בתחומי הבנייה ועיצוב החללים הפנימיים והחיצוניים, כאשר אחד הסודות והאספקטים החשובים ביותר בעבודתו של אדריכל בדרום ואדריכל בכלל בא לידי ביטוי ביכולת להעניק מענה בטיחותי ויעיל עם יצירתיות אשר אינה נופלת אל מול הדרישות הבסיסיות לכאורה. אדריכל בדרום, הרבה מעבר לאדריכל בכל מקום אחר נדרש לחשב זוויות רבות של השפעות ומשתנים המקנים למבנה ו/או לחלל את צורתו השלמה מבחינת התקנים ומבחינת שביעות רצונו של הלקוח מהתוצאה הסופית- מכל הבחינות.

  שירותי אדריכלות ועיצוב פנים לאזור הדרום

  דניאל וקנין משרד אדריכלים ומעצבי פנים מעניקים שירותים אדריכליים בשילוב שירותי עיצוב פנים בהתאמה לאחד האזורים המאתגרים ביותר בארץ. על אף הגוונים ה"אדמתיים" משהו בדרום, הנקודות וגווני המדבר הייחודיים' המשולבים פעמים רבות בעבודת העיצוב בסטודיו, לתיאום מושלם ועיצוב בעל קווים ייחודיים המתאימים לאופי הייחודי של "בני הדרום".

  למידע נוסף בנושא : אדריכל ומעצב פנים מומלץ בתל אביב >> | למידע נוסף בנושא : אדריכל ומעצב פנים במרכז >>

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך