דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  מה ההבדל בין עיצוב פנים להום סטיילינג?

  מה ההבדל בין עיצוב פנים להום סטיילינג?

  לא אחת מתקיים בלבול בין תחום ההום סטיילינג לבין עיצוב פנים, אמנם מדובר בשני תחומים בעלי קווי דמיון משיקים רבים, אולם ישנם גם הבדלים שחשוב להכירם ולהבינם. ריכזו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת על שני התחומים הפופולריים והחיוניים בתחום עיצוב הבית.

  הום סטיילינג

  הום סטיילינג הינו תחום חדש באופן יחסי בישראל, אך עד מהרה הוא צבר תאוצה. מדובר על תחום העוסק בהלבשת הבית ומתייחס למתיחות פנים שונות המבוצעות בבית כולו או בחלל מסויים ושנועדו להקנות מראה חדש, מעניין, ייחודי ומרען.

  הום סטיילינג אינו כולל שינויים במבנה קירות הבית, אלא הוא מתרכז בתכולת הדירה ובשינויים ארגוניים בפריטים שונים, ריהוט לבית , שדרוג אלמנטים קיימים והלבשת פריטים חדשים וזאת במטרה ליצור מראה חדש ושונה בחלל. סטיילינג הינו תהליך שאינו כרוך בשינויים קיצוניים, אלא מדובר בשילוב של אקססוריז, צבע, פריטי טקסטיל, שטיחים מעוצבים בכל הסגנונות והגדלים, ריהוט לבית ועוד וזאת בהתאם לכמה עקרונות:

  • הבלטה או טשטוש של אלמנטים בעזרת טכניקות מעולם העיצוב.
  • שילוב של צבעים חדשים בחלל.
  • מיקום שונה של פריטי ריהוט לבית על מנת ליצור הרמוניה והשלמה.
  • שימוש בחומרי גלם וגימורים היוצרים שינוי במראה הכללי.

  עיצוב פנים

  רבים המעוניינים להקנות לבית עיצוב מודרני המתאים לשנת 2019, נעזרים ביכולות המקצועיות והניסיון של מעצב פנים מומלץ ובעל רזומה, מוניטין ורקורד של הצלחות בעבודותיו. עיצוב פנים הינו תחום המשיק להום סטיילינג וכולל אלמנטים דומים, אולם בשונה מהום סטיילינג, עיצוב פנים משלב סטיילינג, עיצוב מודרני  ובנוסף גם עבודת אדריכלות בהתאם לצרכי הלקוח. עבודת מעצב פנים מומלץ תכלול בנייה של תכנית אדריכלית, תכנון כתב כמויות, ליווי השיפוץ וייעוץ ללקוח ברכישת מוצרים.

  עיצוב פנים מתייחס אך ורק לתכנון הפנימי של הבית וזאת בשונה מאדריכלות המספקת מענה בסדרי גודל רחבים יותר. עיצוב פנים שואף לשנות באופן מוחלט את מראה וחלל הבית, כאשר לרוב העבודה תכלול שיפוץ נרחב. עיצוב פנים הינו תחום נרחב הכולל התייחסות למגוון צרכים וסוגי עבודות בהם: שבירת קירות, בחירת ריהוט לבית, שינוי במיקום החלונות, התאמת תאורה ועוד.

  פתרונות אדריכלות ועיצוב פנים מודרניים ואיכותיים

  משרד אדריכלות ועיצוב פנים דניאל וקנין מציע התמחות בשיטות עבודה מתקדמות, חדשניות ומודרניות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. אנו מאמינים כי שינוי עיצובי אינו עוד פרוייקט, אלא מדובר בתהליך משמעותי בחיי המשפחה התורם לאיכות חייהם של אנשים. משרדנו מתאפיין ודוגל בתפיסת עולם מודרנית תואמת לשנת 2019 המאפשרת יצירת עיצובים מרשימים ונקיים המקנים תחושת יוקרה והרמוניה וזאת בשילוב של טאץ' אישי ואנושי.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך