עיצוב פנים חדר שינה

עיצוב חללים בסגנון מודרני, הוא לא התחום היחידי בעולם עיצוב פנים חדר שינה. קיימים סגנונות שונים ומקוריים אשר אינם נופלים בערכם ונראותם, מהעיצוב המודרני הרווח. בתחום חדרי השינה קשה למצוא סגנון אופנתי אחד ודווקא בחלל זה בעשור האחרון ניתן לחזות בעיצובים וסגנונות משתנים באופן דינאמי במיוחד בשונה מבעבר. לפני כעשור ניתן היה להתרשם מסגנון שכיח של עיצוב חדר שינה אשר בא לידי ביטוי בגוונים חומים, מהגוניים ו”מרובעים”, אשר כללו מיטות אשר עוצבו בשבלונה קבועה וכמעט שוכפלו מחדר שינה אחד למשנהו.

עיצוב חדר שינה יוקרתי עם מיטה מעוצבת בגני הלבן והחום ככה לצד שטיח ופרקט מעץ

סגנון זה, הוא סגנון אותו ניתן היה למצוא בימי הביניים ובתקופה שלאחריה בבתי מלוכה ואחוזות  אשר השפיעו על חדרי שינה מודרניים. עיצוב חדר השינה זו מלאכה שאין להקל בה ראש, שהרי אמור לתת לכם את התחושה הנינוחה והנעימה למשך לא מעט שעות.

עיצוב פנים חדרי שינה יוקרתי עם מיטה זוגית לבנה קיר בולט ככה בגוון חום מול טלוויזיה נסתרת

עיצוב חדר שינה כשדה אנרגטי חיובי

רבים סבורים, שמאחר שחדר השינה הוא בין החללים המוצנעים בבית בו מרב הזמן מועבר במנוחה ושינה, העיצוב שלו חשוב פחות משאר חלקי הבית. חשוב מאוד להבין, שגם מבחינה אנרגטית וגם מבחינה האווירה העצמה. עיצוב פנים חדר שינה באווירה המותאמת לחלל דורשת עין בוחנת מקצועית ועבודה משולבת עם דייר/דיירי החדר, בכל מקרה בו נדרש עיצוב חדרים בכלל, וכמובן, עיצוב חדרי שינה בפרט.

עיצוב חדרי שינה

יש הטוענים, שהאנרגיות בחדר השינה בעת השהייה והשינה בו כוללות שדות אנרגטיים טעונים אשר השפעתם על הגוף והנפש באה לידי ביטוי ממשתנים שונים כמו עיצוב החדר והניחוחות, צבירת האנרגיות החיוביות בחדר והשפעתם על הדייר הקבוע משליכות על השינה ועל מהלך היום בכלל.

עיצוב פנים חדרי שינה בסגנון ייחודי המשלב מיטה מעוצבת בגנים בהירים צד כורסאת יחיד בצבע באז'

אז מהו הסגנון אחריו אתם מחפשים?

האם גם אתם חשים שדעתכם משתנה כל יום ואתם מסתבכים בין עשרות סגנונות, אשר כולם טובים ומותאמים תקציבית, אבל אתם פשוט לא יכולים להחליט או דווקא לא מצליחים לשלב בין הצורך הנכון עבור עיצוב חדר שינה ליכולת התקציבית ושילוב הפרטים בחדר השינה, בהתאם לגודלו ומבנהו.

בית » עיצוב פנים חדר שינה

השאירו פרטים ואחזור בהקדם