דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  עיצוב פנים משרדי הייטק

  עיצוב פנים משרדי הייטק

  משרדי חברה כבר מזמן אינם משמשים כחלל עבודה בלבד, אלא גם ככרטיס ביקור עבור העסק. כאשר הרושם הראשוני הוא גורם חשוב לא פחות מהשירות המוצע בעסק, חשוב מאוד שסביבת עבודה טכנולוגית ומתקדמת גם תיראה כך
  חשיבות עיצוב המשרד
  בעידן הטכנולוגי והמודרני בו אנו חיים, לרושם הראשוני חשיבות רבה עבור קהל הצרכנים וקרוב לוודאי שמוצרים המושכים את העין יזכו לתשומת לב ועניין יותר מאשר מוצרים בנאליים וסטנדרטיים. לכן, כשמדובר במשרדי הייטק החיים בסביבה טכנולוגית מתקדמת, יש חשיבות נוספת ביצירת עיצוב פנים מודרני על ידי מעצב פנים מקצועי.
  בנוסף, רבים מאיתנו מבלים שעות רבות במשרד, לעיתים אף יותר מהבית. לכן, שילוב של חלל עבודה יוקרתי מצד אחד וחם ומזמין כלפי העובדים מצד שני גם ישדר את המראה היוקרתי והמודרני בו אנו חפצים ואף יוכל להוות גורם בעל השפעה על עובדים מקצועיים לבחור לעבוד במשרד שלנו ואף לשפר את הפרודוקטיביות ואיכות התוצרים.

  טיפים – עיצוב משרדי הייטק

  1. כמו בכל תחום אחר, גם כאן הטיפ הראשון שלנו מתמקד בהגדרת תקציב, צרכים ומטרות. הייטק זה מושג הכולל בתוכו תתי תחומים רבים ולכן חשוב להבין את הצרכים- מה אופי העבודה? עד כמה מורגשת נוכחות הלקוחות במשרדים? ועוד.
   לאחר אפיון ראשוני זה, כדאי להגדיר מסגרת תקציב, כי גם בתחום עיצוב פנים, השמיים הם הגבול.
  2. ריהוט מתאים- הריהוט המשרדי אולי לא השתנה רבות במהלך השנים, אך העיצוב המודרני השתנה אף השתנה. לאחר שתחליטו על קו העיצוב של המשרד תיווכחו לדעת שלעיצובם של דלפקי קבלה, שולחנות מחשב וכיסאות ישיבה תפקיד חשוב מאוד ביצירת רושם ראשוני היכול להעיד על אופי המשרד והעובדים בו.
  3. תאורה- באמצעות בחירת תאורה נכונה ומשחקי אור וצל תוכלו ליצור תחושת של מרחב או יוקרתיות או אף שילוב של שניהם במשרד. מנורות מעוצבות יכולות אף הן להוסיף נגיעה מעוצבת לחלל החדר. כמו כן, חשוב להקפיד על תאורה מתאימה בחללי העבודה בכדי ליצור נוחות מקסימלית לעובדים.
  4. צבעים- אין ספק שצבעים תורמים לאווירה ולעיצוב הכללי, אך חשוב להקפיד על סגנון עיצובי שקבעתם והגדרתם מראש ולא להתפזר להרמוניה של צבעים אשר יכולה בסופו של דבר להעביר מסר מבולגן ואחר לגמרי ממה שהתכוונתם.
  5. שילוב נכון- ריהוט, תאורה וצבעים הם דברים חשובים ויפים כל אחד בפני עצמו, אך צריך יד מקצועית ומכוונת שתשלב את כל הבחירות שלנו, באופן שישדר הרמוניה וטוב טעם.

  כיצד נבחר מעצב פנים?

  בין שלל מעצבי פנים במרכז המציעים סגנונות שונים, מומלץ לשים לב לאחד הפרמטרים החשובים ביותר בשיקול בחירת מעצב פנים והוא הניסיון. מעצב בעל שנות ניסיון מביא איתו וותק, ידע ומקצועיות שיהפכו את תהליך עיצוב המשרד שלכם לתהליך ממוקד, יעיל ואף מהנה.

   

   

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך