דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  5 עקרונות לעיצוב פנטהאוז בצורה מודרנית

  5 עקרונות לעיצוב פנטהאוז בצורה מודרנית

  עיצוב פנטהאוז בעידן המודרני הוא משימה מאתגרת עבור מעצבי פנים ואדריכלים המעוניינים לעצב את הבית בצורה פרקטית עבור הדיירים ובהתאם לאופיים ומצד שני לשמור על קו עיצובי מופלא שיאפשר לקבל מראה יוקרתי ממש כפי שהעולם העיצוב המודרני מציעה עבורנו. לא משנה אם מדובר בעיצוב פנטהאוז גדול או קטן, עבור מעצב פנים מדובר באתגר, הרי עליה לשים דגש על סגנון עיצובי המותאם באופן אישי לדיירי הבית, והמשלב מגוון רב של אלמנטים עכשוויים שהופכים את הבית לעדכני ומעורר עניין.

  העקרונות שאתם חייבים להכיר רגע לפני עיצוב פנטהאוז- שימת לב לסביבה החיצונית של המבנה

  בתהליך עיצוב פנים  לדירות יש להתייחס לסביבה החיצונית שבה ממוקם הבית. התייחסות המדוברת מקבלת משנה תוקף כשהדבר מגיע לעיצוב של פנטהאוזים השוכנים בקומה עליונה של בניין אשר כוללים מתחם חיצוני של גג. יש לקחת בחשבון את הנוף הנשקף מהחלון, את המרחב העומד לרשותנו, את גובה המעקות, מרווח למשחקים של ילדים ואולי אפילו הצבת בריכה או ג'קוזי מפנק בגג. כמו כן, לכל אחד יש מקומות השראה משלו, ישנם בעלי בתים המעוניינים לעצב את ביתם בסגנון רטרו, בעוד אחרים יעדיפו לעצב את ביתם בסגנון סולידי נקי. על מעצב פנים המתמחה בעיצוב דירות יוקרה לתרגם עבור בעלי הבית את השראתם ורצונם האישי לידי עיצוב מוחשי בפול.

  שמירה על בטיחות

  מכיוון שמדובר בקומה גבוה, ישנה חשיבות יתרה לשמירה על בטיחות, בעיקר אם יש ילדים קטנים בבית. ולכן, יש לבנות מעקות מגבהים המאפשרים שמירה על בטיחות, אולם אם תרצו עדין לינות מהנוף הנשקף, תוכלו לבחור מעקות זכוכית המאפשרות לכם לראות את הנוף גם בישיבה או בשכיבה על מיטת שיזוף מפנקות בחלל הגג.

  בניית גינה חלומית או שילוב אדניות

  גם בדירות פנטהאוז ניתן להקים גינות חלומיות הנראות ממש כמו גינה פרטית או לחלופין לשלב אדניות פרחים יפיפיות שיצרו מסרת מעניינת לגג המבנה ובכך ליהנות מהרוגע והיופי שמקנים לנו הצמחים והפרחים. כמו כן, תוכלו לשלב מגוון רב של עציצים ופרחים בשלל רב של צבעים ואפילו צמחים מטפסים מיוחדים.

  חיפוי החלק החיצוני

  אם החלק החיצוני של המבנה יש לחפות בצורה נכונה, בין אם מודבר על התקנת גג רעפי מודרני המאפשר ליהנות ממגוון רב של יתרונות או גג בטון מטופח. יש לא מעט סוגי חיפויים ובריקים מיוחדים שיכולים להפוך את המבנה למעוצב ומושקע, אולם יש להתאים את החיפוי לאופי הבניין ולסגנון העצובי של חלל הבית.

  גימורים מדויקים

  ישנה חשיבות יתרה לגימורים בדירות פנטהאוז בפרט, כיוון שהן בולטות ומשפיעות על נראות הבניין, ולכן יש צורך לבחור באלמנטים מיוחדים שיגרמו לחלק החיצוני של המבנה להיות מושלם כמו – בחירה נכונה של חלונות, גג רעפים או גג בטוח מושקעים וכו'.

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך