דניאל וקנין אדריכלות ועיצוב פנים
מעצב פנים דניאל וקנין

השאירו פרטים

  מאמרים

  אדריכלים ומעצבי פנים בצפון

  אדריכלים ומעצבי פנים בצפון

  “מצפון תפתח הטובה”, כך נאמר בספר הספרים ודניאל וקנין אדריכלים בצפון ומעצבי פנים, לא מתווכחים ונפתחים אל הצפון.

  להזמנת "מעצב פנים מומלץ" לחץ כאן

  אדריכלים בצפון

  העיצובים הרווחים באזור הצפון כאשר מדברים על אדריכלות בצפון מקנה עבור אדריכל בצפון ים של אתגרים (תרתי משמע), מרבית אזור הצפון נמצא באזורים הקרובים לשטחים לחים ועתירי משקעים כמו נהרות, אגמים, נחלים וכמובן סמוכים לחופי הים התיכון, אזורי הצמחייה המרובים והאזורים ההררים ומזג האוויר הצונן והלח המאפיין את מזג האוויר בקיץ ובחורף.

  האופי הייחודי של תושבי הקבע בצפון בא לידי ביטוי פעמים רבות גם בטעם הייחודי שלהם מבחינה עיצוב הפנים יוצרים דרישה בקרב מעצבי פנים בצפון לענות על כמה דרישות בו זמנית. אדריכל בצפון, כמו גם מעצב פנים בצפון, חייבים להתאים את עצמם לאופי זה ולהיכנס אל אווירה המיוחדת באזור הדורשת סטנדרטים גבוהים ועמידה בפרויקטים שנראים לעתים על גבול הבלתי אפשר.

  לכן נדרש שיתוף פעולה בין שני תחומים אשר רבים שוגים במחשבה שחד הם – אדריכלות ועיצוב פנים בצפון. בייחוד בצפון, שני התחומים הללו הנושקים זה לזה נדרשים לעמוד בכלל הדרישות וביכולת לעבוד במקביל האחד לשני, ולתת את הדעת, על כל הפרטים אשר חייבים להתקיים בחלל הסופי.

  שירותי אדריכלות ועיצוב פנים באזור הצפון

  דניאל וקנין אדריכלים ומעצבי פנים, מעניקים שירות המותאם באופן אישי לאזור הצפון, מביאים איתם צבעים וסגנונות מקוריים, המשובצים באופי הייחודי והעתיק של האזור ההררי והצונן, בעיצובים חמים מאי פעם…

   

  למידע נוסף בנושא: אדריכל בתל אביב >> | למידע נוסף בנושא: מעצב פנים במרכז >>

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך